Новий фільм за книгою Роулінг буде нагадувати четвертий фільм поттеріани

*

Новий фільм за книгою Роулінг буде схожим на 4-ту частину Гаррі Поттера. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Entertainment Weekly.

Девід Хейман – продюсер фільму “Фантастичні звірі і де їх шукати” – розповів, що нова картина по книзі Джоан Роулінг буде нагадувати четвертий фільм поттеріани “Гаррі Поттер і Келих вогню”.

 

“Четвертий фільм був романтичною комедією, повною непристойного гумору. Це дуже людяний, природний тип комедії, – сказав Хейман.- І зараз Девід прагне правдивих, людяних моментів. Це не просто жарти заради жартів. Фільм вийде смішним, але у нього буде велике серце. І тьма в ньому буде теж”, – додав Хейман.

 

“Фантастичні звірі і де їх шукати”, який знімають за однойменним романом Роулінг, розповідає про події, що відбулися за 70 років до початку саги про Гаррі Поттера. Головний герой фільму – магічний зоолог Ньют Скамандер, автор книги про фантастичних звірів. Його грає Едді Редмейн. У фільмі також знімаються Колін Фаррел і Джон Войт. Прем’єра картини намічена на 18 листопада 2016 року.

Еспресо.TV