У Франції створили автомат, що видає короткі оповідання

*
У французькому місті Ґренобль встановили автомати, які безкоштовно видають усім охочим читачам короткі оповідання. Пише ВСЛ з посиланням на Digital Trends.

«Short Edition» – новий проект, створений за підтримки мера міста Eric Piolle. Вісім таких автоматів будуть розташовані у центрі міста, а читачі зможуть обирати розповідь на одну, три чи п`ять хвилин читання. Всі історії, завантажені в автомат, були написані учасниками проекту «Short Edition».

«Ця ідея виникла, коли я стояв біля автомату, що видає шоколадки та напої, – розповідає один із розробників автомату Christophe Sibieude.  –  Я подумав, чому не зробити такий самий автомат, але з якісною популярною літературою? Щоб люди мали можливість зайнятися чимось корисним у вільний час».

 

Наразі такі автомати можна знайти лише в Ґреноблі, але виробники планують розширити територію їхнього розповсюдження. «Ми отримуємо багато запитів з усього світу щодо цього винаходу, – говорить один із співзасновників  «Short Edition» Quentin Pleple. – Коли ми підрахуємо витрати, зможемо розмістити ці пристрої  у будь-якому місці на місяць, кілька місяців або навіть на рік».