У Великобританії побудують місто з “Володаря перснів”

*

Група архітекторів з Великобританії має намір побудувати на півдні країни копію міста Мінас Тіріт з фільму “Володар перснів“. Кошти на це толкієністи планують зібрати за допомогою краудфандінга, через платформуIndiegogo.

 

Ентузіасти хочуть відтворити фортецю в натуральну величину. Проект оцінюється в два мільярди фунтів стерлінгів (2,9 мільярда доларів).

 

“Ми створимо не тільки одну з найдивовижніших туристичних визначних пам’яток на планеті, але й унікальне місце, в якому можна жити і працювати”, – стверджує ініціатор проекту Джонатан Вілсон.

 

За внесок у три фунти стерлінгів архітектори обіцяють підписатися на аккаунт жертводавця в Twitter. А той, хто дасть 100 тисяч фунтів стерлінгів, отримає титул “володаря або володарки міста”.

 

Передбачається, що частина приміщень копії Мінас Тіріта будуть житловими, в інших розмістяться офіси.

 

Архітектори планують розпочати роботу до кінця 2016 року і завершити будівництво до кінця 2023 року. Точне місце розташування міста ще не визначено.

 

У творах Джона Толкіна Мінас Тіріт – столиця держави Гондор, збудована на скелі. Там жили люди Середзем’я. Місто показано в кінотрилогії “Володар перснів”, знятої Пітером Джексоном.

Gazeta.ua