У Росії видають фейкові книги під відомими іменами

«Журналіст газети The Guardian Люк Гардінг, економіст Едвард Лукас і американський експерт щодо Росії Дональд Дженсен сказали, що нічого не знають про приписувані їм книги, випущені російською мовою в Москві видавництвом «Алгоритм» у серії «Проект «Путин», – йдеться у публікації.

 

Автор декількох книг про Росію Едвард Лукас заявив, що не мав «ані найменшого уявлення» про книгу «Как Запад потерял Путина», яка вийшла під його ім’ям в «Алгоритмі»: «Я не давав жодних дозволів. Це явно порушення авторських прав».

 

Також Дональд Дженсен, «автор» книги «Путин и США», сказав: «Я не писав таку книгу жодною мовою. Це виглядає як збірка моїх [давніх] коментарів».

 

Книга ж «Никто кроме Путина. Почему его признает российская «система» приписується Люку Гардінгу.  Він спростував авторство книжки. У передмові до неї Гардінга називають учасником інформаційної війни проти Росії, а газету The Guardian – «лівою опорою західного імперіалізму». За словами журналіста, про «свою книгу» він дізнався від московського приятеля, який побачив її у крамниці.

 

Раніше Гардінг припустив, що колишній держсекретар США Генрі Кіссінджер, чиє ім’я вказано на обкладинці книги «Понять Путина» з тієї ж серії, аналогічно не має до неї стосунку.

 

Також він зазначив, що його видавці зараз приймають рішення, чи вживатимуть юридичні заходи проти «Алгоритму».

Zaxid.net

  • Макс

    ничего необычного. русские же сами ничего не умеют делать, а только 3,14здят у других. хотя нет, они умеют лучше всех лгать и бухать водку.

  • Оглядач

    Якщо читати “Друг читача”, то в Україні української літератури немає. Навіть бульварної.