У Парижі Андрій Курков презентує свою книгу французькою

*

10 квітня у Парижі відбудеться презентація перекладу французькою книги Андрія Куркова «Львівська гастроль Джимі Хендрікса», що вийшла у 2012 році у видавництві «Фоліо». Пише Cultprostir.

 

Читайте також: Бій літераторів, або Як Андрій Курков «знешкоджує» Юрія Винничука

 

Захід відбудеться у рамках Першого мультидисциплінарного фестивалю сучасного українського мистецтва «Україна – вільна сцена», який триватиме в столиці Франції майже місяць.

 

«Львівську гастроль Джимі Хендрікса» французький видавець презентує як «нереальну історію, де автор робить все можливе, щоб персонажі та читачі могли медитувати у пошуку сенсу життя». Роман, дія якого відбувається у Львові, розпочинається із зустрічі хіпі на ім’я Алік з капітаном КДБ, який влаштував спецоперацію з поховання кисті руки видатного рок-музиканта на львівському цвинтарі: «Це я розповідаю для того, щоб ви не тримали на нас зла. Ми не були тупими бульдогами. Я вам хоч зараз можу біографію Джимі Хендрікса по роках розповісти, можу слова його пісень в оригіналі по пам’яті прочитати». Карколомний сюжет, неординарні персонажі, підпорядковані особливому ритмі оповіді, супроводжують читача на шляху пошуку відповідей на численні запитання твору.

Cultprostir