Новий роман Умберто Еко набуває популярності

*

Взимку цього року в Італії вийшов новий роман Умберто Еко – одного з найбільш видатних письменників сучасності. Твір під назвою Numero zero відразу увірвався на вершину книжкових хіт-парадів країни, що дало європейським видавцям зайву можливість впевнитись у творчій силі Еко та придбати права на переклад іншими мовами. Пише Сultprostir.

 

Так про вихід роману англійською мовою восени повідомляє британська преса, посилаючись на видавництво Harvill Secker, яке планує у листопаді представити новинку.

 

За інформацією Cultprostir, українські читачі цього року разом з рештою європейців зможуть оцінити роман Умберто Еко Numero zero, переклад якого готує до друку одне з вітчизняних видавництв. Більш детальна інформація з цього приводу  з’явиться трохи згодом.

 

У новій книзі визнаного майстра багатошарових оповідей переплітаються епохи, історії, правда та вимисел. ЦРУ, Муссоліні,  журналіст і коханка диктатора, Мілан, озеро Комо, 1945 і 1992 роки − все це складається у захоплюючу оповідь, яка здатна не просто здивувати, а подарувати незабутнє естетичне задоволення від літературного твору вищого ґатунку.

Сultprostir