Паланік показав продовження “Бійцівського клубу” (ФОТО)

*

Американський письменник Чак Паланік представив кілька сторінок із сиквела своєї книги “Бійцівський клуб”.

 

Шість перших сторінок з обкладинкою опинилися в розпорядженні видання Playboy.com.

 

Друга книга культового роману буде видана в графічному вигляді, тобто у вигляді коміксу. Ілюстратором є Камерон Стюарт.

Вихід першої частини графічного роману запланований на травень 2015 року.

Тайлер Дарден виявляється живий і через 10 років розповідає історію, в якій тепер бере участь його син. За словами Паланіка, “Бійцівський клуб” був таким собі протестом проти батьків, роздумами про те, чого вони не зробили, і як сини, однолітки героя, намагалися за них триматися.

У сиквелі герой знаходиться в тому ж віці, що його батько, коли син намагався “розгромити” його, і автор досліджує, чи може його герой бути кращим батьком, ніж був його власний. Тепер оповідача звуть Себастьян, і він викрадає свого сина у Марли.

Нагадаємо, Паланік оголосив про плани написати продовження свого культового роману “Бійцівський клуб” влітку 2013 року. Письменник пообіцяв, що продовження буде “похмурим і заплутаним” і розраховує, що перші книги будуть опубліковані не пізніше 2015 року.

 

Роман “Бійцівський клуб” вперше був виданий в США в 1994 році. У ньому розповідається про бунт типового представника американського середнього класу проти суспільства споживання. У 1999 році за романом був знятий однойменний фільм за участю таких голлівудських акторів, як Бред Пітт і Едвард Нортон. Фільм набув статусу культового і зробив Паланіка одним з найпопулярніших сучасних авторів.

Newsru.ua