За романом “11/22/63” Стівена Кінга знімуть серіал

*

Кінокомпанія Джей-Джей Абрамса Bad Robot купила права на екранізацію роману Стівена Кінга «11/22/63». Планується створити телеверсію твору і залучити до зйомок голлівудських зірок. Головну роль в картині виконає Джеймс Франко. Пише Сultprostir.

 

«Я планую не тільки зіграти роль, але і виступити продюсером. Компанію мені в цьому складуть Джей-Джей Абрамс і Стівен Кінг. Як бачите, ми віримо в проект і сподіваємося на успіх, у разі якого обов’язково продовжимо знімати телевізійні історії про подорожі в часі», – поділився з пресою Джеймс Франко.

 

Роман Стівена Кінга розповідає про вчителя середньої школи Джейка Еппінга, який після смерті свого товариша Ела вирішує завершити те, чим приятель був захоплений все життя: заповітною мрією Ела було запобігання вбивству Джона Кеннеді. Свого часу Ел привів друга в магічне місце у своїй закусочній, де відкривається портал часу, через який кожен може потрапити тільки в 1958 рік. Джейк вирушає в минуле і з головою поринає в нове, повне пригод, спокус і кохання життя. Щоб дізнатися, як проведе п’ять років, що залишились до знаменитого Далласького вбивства герой Джеймса Франко, глядачі мають подивитися дев’ять епізодів серіалу.

Сultprostir