Рік літератури у Росії під загрозою зриву

*

У червні 2014 президент Російської Федерації Володимир Путін підписав Указ про проведення Року російської літератури, велика програма якого включала також участь у всіх великих міжнародних книжкових виставках. Пише Cultprostir.

 

За заявою керівника Федерального агентства з друку і масових комунікацій Михайла Сеславинського, курс долара, що різко виріс і, як наслідок, нестабільна економічна ситуація в країні вплинуть на здійснення популяризації російської літератури як усередині країни, так і за кордоном. Вже зараз функціонери заявляють про те, що кількість виїзних заходів доведеться значно скоротити.

 

На одному з останніх засідань оргкомітету його голова і Голова Державної Думи РФ Сергій Наришкін поклав на російську літературу серйозну місію: «Звичайно, літературі складно конкурувати із засобами масової інформації. Але, у всякому разі, що стосується історії країни, світогляду, цінностей, то про це наші партнери, громадяни інших країн дізнаються більшою мірою через літературу, а не ЗМІ. Тим більше, що західні ЗМІ часто виступають як «криві дзеркала» відносно того, що відбувається в Росії».

Cultprostir