Російський письменник викликав на дуель Андрія Макаревича

*

Письменник Олександр Проханов викликав на дуель музиканта Андрія Макаревича. Про це він заявив в ефірі «Русской службы новостей». Пише Zaxid.net.

 

Проханов також повідомив, що має намір провести поєдинок на саксофонах одночасно з дуеллю між самопроголошеним главою так званої ЛНР Ігорем Плотніцким та Петром Порошенко.

 

«Дві дуелі, напевно, відбудуться одночасно, – зазначив публіцист. – У мене буде саксофон, який побудує Калашников, а у Макаревича саксофон М-16. У Плотніцького буде  установка “Град”, а у Порошенка буде на озброєнні тактична ракета “Точка-У”. У Макаревича буде секундант Венедиктов, а в мене Холмогоров. У Плотніцького будуть корпус новобранців, а в Порошенка каральні бригади. Перехресна дуель може скінчитися Третьою світовою війною», – сказав він.

 

Андрій Макаревич не забарився із відповіддю. Музикант порадив письменнику Олександру Проханова схуднути. Про це артист так само розповів радіостанції «Русская служба новостей».

 

«Нехай черево спочатку спустить своє. Я не люблю публічного хамства і брехні. Добре, що суд іноді буває справедливим », – заявив Макаревич.

 

Нагадаємо, що 18 листопада Макаревич відсудив 500 тисяч рублів у письменника Проханова.

 

Приводом до позову стала стаття Проханова «Співаки та падлюки», опублікована в газеті «Известия» 17 серпня. Там стверджувалося, що Макаревич дав концерт у Слов’янську перед українськими військовими, тим самим «надихнувши військових на вбивство мирних жителів».

 

Виступ Макаревича, який насправді  12 серпня виступив перед біженцями у Святогірську, викликав критику, депутати Держдуми пропонували позбавити музиканта всіх почесних звань і нагород. У ряді міст були скасовані концерти та лекції Макаревича.

 

Також 19 листопада Ігор Плотніцький викликав на дуель президента України Петра Порошенка. У свою чергу лідер «Іншої Росії», письменник Едуард Лимонов, висловив готовність стати секундантом Плотніцького. До речі, саме «лимонівці» зірвали у Москві концерт Макаревича.

 

А тим часом, поки писалася стаття, Павло Губарєв викликав на дуель Дмитра Яроша, повідомила «Русская служба новостей».

Zaxid.net