У Москві побили письменника Віктора Шендеровича за антипутінську позицію

*Вчора, 13 серпня, у Москві побили російського письменника-сатирика, активного критика режиму Володимира Путіна Віктора Шендеровича.

Злочин стався у центри столиці РФ на Тверському бульварі. Одним з перших про напад на публіциста і правозахисника повідомили журналісти “7 каналу” ізраїльського телебачення. Саме вони наголосили на те, що Шендеровича побили неонацисти через його єврейське походження.

В офіційній російській пресі ця інформація наразі не з’явилася. Не коментує ситуацію і сам Шендерович, хоча на його сторінках у соціальних мережах з’явилося багато запитань із цього приводу.

Нагадаємо, що останнім часом Шендерович активно висловлювався проти політики Путіна. У 2010-му він підписав колективне звернення опозиціонерів “Путін повинен піти”. Позиція Шендеровича, який зараз більшість часу живе у США, викликала невдоволення багатьох росіян.

Портрет письменника разом із фотографіями інших російських діячів культури, які не підтримали російської агресії проти України, з’явився на підлозі туалету Київського вокзалу Москви.

Gazeta.ua