Скарлетт Йоганссон відсудила 2,5 тисячі євро у письменника

skarletАмериканська акторка Скарлетт Йоганссон відсудила 2,5 тисячі євро у французького письменника Грегуара Делакур, який назвав героїню свого роману ім’ям артистки.
У романі під назвою «Перше, на що ми дивимося» (La premiere chose qu’on regarde), що з’явився на полицях книжкових магазинів влітку 2013 року, ім’я Скарлетт Йоганссон носить молода француженка, в якої стосунки з автослюсарем. Однак той факт, що героїня книги – всього лише двійник актриси, за наміром автора стала її повною тезкою, розкривається лише з розвитком сюжету. З моменту початку продажів було поширено більше 100 примірників книги.
«Для Скарлетт Йоганссон той факт, що їй приписуються відносини, в яких вона ніколи не була, став болючим і принизливим», — йдеться у витязі з рішення суду. Адвокат актриси зізнався, що він дуже задоволений вироком, тоді як захист Делакур назвав компенсацію «сміховинною».

Про бажання Йоганссон позиватися стало відомо ще в червні 2013 року. Як компенсацію за експлуатування свого імені актриса мала намір отримати 50000 євро, а також вимагала заборонити переклад книги і можливість зняти на її основі фільм. Тоді ж Делакур визнав її реакцію «досить сумною» і, незважаючи на судові позови, заявив, що все одно любить Скарлетт.

Ріа