Роман Поланскі написав передмову до книги про загибель своєї дружини

*

Відомий режисер Роман Поланскі написав передмову до книги про свою дружину — акторку та модель Шерон Тейт, повідомляє УНН із посиланням на видання The New York Post.

 

“Навіть через 40 років мені важко писати про Шерон. Зараз неможливо уявити, що було б, якби вона залишилася жива, але ця книга дозволяє мені згадати про те, що було”, — пише режисер в передмові.

 

26-річна Шерон Тейт, номінантка на премію “Золотий глобус” за роль у стрічці “Долина ляльок”, була вбита в 1969 році в своєму будинку членами секти серійного вбивці Чарльза Менсона. Акторка перебувала на дев’ятому місяці вагітності. Жертвами нападу стали також троє її друзів. Злочинці були спіймані і засуджені до смертної кари за півтора року після цих вбивств.

 

Автором книги під назвою “Sharon Tate: Recollection”, яка буде опублікована в США в червні 2014 року, виступила сестра Шерон Дебра Тейт. У виданні зібрано спогади друзів і колег актриси, серед яких Патті Дьюк, з якою вони разом знімалися у фільмі “Долина ляльок”, Джоан Коллінз і Джейн Фонда.

УНН