Російський письменник благає Путіна схаменутися, щоб уберегти два народи від гори трупів

*Російський письменник Володимир Войнович стверджує, що якщо уряд Російської Федерації вчасно не схаменеться, то війна з Україною закінчиться горою трупів.Так, Войнович впевнений в тому, що такими діями по відношенню до сусідньої держави Росія насамперед шкодить саме собі. Письменник стверджує, що якщо російському уряду абсолютно байдужа доля України, то варто було б подумати про власну державу.Варто відзначити, що раніше письменник вже висловлював власні погляди з приводу російської політики щодо України. Тоді Войнович припустив, що війни не буде, так як в іншому випадку і українські, і російські матері будуть отримувати цинкові труни, як колись з Афганістану.За його словами, найстрашніше – це бути негідником. «Куди гірше втратити добре ім’я, ніж бути підданим якихось переслідувань або утисків з боку уряду. Саме тому я дещо дозволяв собі в радянський час і не трусився потім від страху», – підкреслив Войнович.


Письменник розповідає, що теперішнє становище для українського населення дуже тривожне, так само як і для всіх, хто живе в Росії. «Природно, свою роль грають і пропагандистські передачі про нацистів, «бандерівців» і фашистів, яких не існує, та й взагалі вся ця метушня навколо України, яка постійно підігріває в росіянах різке бажання йти кудись і захищати когось, проте з якоїсь причини ніхто не бажає думати, який може початися кошмар в тому випадку, якщо розгориться серйозне протистояння», – говорить Войнович.


«Я дуже сподіваюся на те, що все-таки справжньої війни не буде, проте хто може сказати, що з себе представляє справжня війна? Правда, Крим Україна втратила надовго. Природно, я засуджую анексію, так як вона ніяк не вписується в існуючі правові або які-небудь інші рамки. Крім цього – розширення кордонів за рахунок захоплення територій, які належать іншій державі – це вже давно застарілий вчинок. У всьому світі є величезна кількість держав, що межують зі слабкими, або з малими, проте вони на них не йдуть війною. Наприклад, навіщо Італії захоплювати Сан-Марино, а Франції – Монако? Ну або ж Іспанії ту ж Андорру? Це їм навіть у голову не приходить, чого не скажеш про Російську Федерацію», – розповідає письменник.

Artnews.in.ua

 • владимир

  ну всем известно что представляет собой войнович. надо не собирать такое г а вести реальные переговоры. на конфронтации и гебельсовских выходок яйценюха еще никто не победил

  • Jon Ross

   С головой не дружишь, иль троллем подрабатываешь?

   • vovan

    интересно, этот троль хоть знает кто-такой Гебельс и чем он занимался…? Судя по сравнению, просто слышал фамилию в рашинских СМИ )))) Неуч )))

  • Валентина

   с кем переговоры вести? с чеченами, которые , или с наркоманами и уголовниками, у которых руки полокоть в крови или с Гиркиным ? Да кто воно такое, чтоб премьерминист Украины с ним перговоры вел?Давить их как тараканов и как можно быстрее.

 • Валерий Дік

  Путин ситуацию не контролирует

 • Jon Ross

  Це всеодно, що попросити тхора не пукати…

 • Крымчанин

  Фашист Путин действует так либо по скудоумию, либо потому что является агентом Запада, и неизбежный развал России ему на руку.

 • Crimean

  Аквафреши (в основном из осетии и чечни) уже начинают получать “груз 200”

 • Vlad Muzithenko

  Сразу видно – человек культуры. У русских тоже много интеллигентных и умных людей, в т.ч. бесстрашных, которые не боятся прессинга КГБиста Пу