Книгу про американського розвідника Сноудена екранізують

*Американська кінокомпанія “Sony Pictures” придбала права на екранізацію книги Гленна Грінуолда про американського розвідника Едварда Сноудена.

Продюсерами майбутньої стрічки стануть Барбара Брокколі та Майкл Уілсон, які раніше працювали над фільмами бондіани “Скайфолл” та “Квант милосердя”, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на The New York Times

 

Книга Грінуолда “Немає де сховатися: Едвард Сноуден, АНБ і державні стеження США” зацікавила Голівуд ще восени минулого року, однак потенційні покупці турбувалися з приводу того, як зняти фільм про події, які розгортаються в реальному часі.

 

У “Sony Pictures” вже є подібний досвід – раніше студія зняла стрічки про засновника “Facebook” Марка Цукерберга “Соціальна мережа” та про вбивство Осами бен Ладена “Ціль номер один”.

 

Книга британського журналіста Гленна Грінуолда про колишнього співробітника спецслужб написана на основі секретних документів, більшість з яких оприлюднюються вперше. До цього Грінуолд написав для The Guardian серію матеріалів про методи роботи спецслужб, заснованих на даних від самого Сноудена.

Espreso.tv