Стівен Кінг представив трейлер до детективного роману “Містер Мерседес”

 *


У Мережі з’явився рекламний ролик до нового роману Стівена Кінга “Містер Мерседес”. Книга надійде у продаж у США 3 червня.

 

Про що

 

Бредлі Харфілд, врізавшись на своєму “Мерседесі” у натовп, вбиває вісім осіб і тікає з місця злочину. Через кілька місяців відставний поліцейський Білл Ходжес отримує анонімний дзвінок від Хартфілда, який повідомляє, що йому сподобалося “відчувати смерть під колесами” і він має намір повторити те, що зробив. Ходжес разом із двома напарниками намагається знайти вбивцю.

*Трейлер розміщений на офіційному сайті письменника (ТУТ). Вихід “Містера Мерседеса” був анонсований у листопаді минулого року на офіційному сайті Кінга, але широкого поширення ця інформація не отримала. Справа обмежилася парою нотаток на профільних сайтах, присвячених літературі, і попаданням “Мерседеса” в ТОП-10 найбільш очікуваних книг для пляжного читання влітку – 2014.
Можливо, відсутність ажіотажу пояснювалося незвичним для шанувальників Кінга чисто детективним жанром “Мерседеса”. Для порівняння: анонс ще одного роману автора, “Відродження “, зроблений Стівеном Кінгом на сторінці в мережі Facebook, викликав масу заочних захоплень.
“Відродження” – цілком традиційний містичний за жанром текст, головні герої якого – священик і рок-музикант, що укладають угоду з дияволом. Книга вийде в листопаді.