Соліст групи АВВА став дитячим письменником

*Учасник легендарної групи ABBA Бьорн Ульвеус написав книгу для дітей “Біленьке піаніно” про історію інструмента, на якому було створено чимало відомих хітів гурту. Книга розрахована на дітей віком від 7 років і старше.

 

“Я написав цю книгу, бо люблю писати. Але як зацікавити семирічних дітей? Це дуже непросто. Тільки час покаже, чи зумів я знайти правильний тон”, – розповів Бьорн Ульвеус.

 

Книга розпочинається з того, що в старий будинок, розташований на одному з островів шведського архіпелагу, приносять красиву вазу, яка відразу починає спілкуватися з іншими меблями і дивується, чому в розмові не бере участі піаніно, що стоїть у кутку. Старий стіл розповідає вазі сумну історію маленького білого піаніно, а біла миша, яка обожнює його, передає радості та прикрощі сумного інструмента. Втім, у казки щасливий кінець.

 

Художниця Майа Ліндберг, яка зробила до книги ілюстрації, каже, що хотіла передати атмосферу будинку на острові Вігсе, де Бьорн Ульвеус і Бенні Андерсон разом створювали пісні.

 

Піаніно, про яке йде мова, Бьорн Ульвеус і Агнета Фельтскуг купили спеціально для свого будинку на Вігсе. У Бенні Андерсона і Анни-Фрід Люнгстад теж була дача на цьому острові, і коли вони працювали у Бьорна і Агнети над новими піснями, Бенні грав на білому піаніно, що стояло там. Саме на ньому був створений хіт The Winner Takes It All. Зараз інструмент знаходиться в нещодавно відкритому музеї групи в Стокгольмі.

 

Книга “Біленьке піаніно” випущена видавництвом Fri Tanke п’ятьма мовами: шведською, англійською, німецькою, фінською та російською. Продаватиметься вона тільки в музеї ABBA і в інтернеті.

Newsru.ua