Знайдено неопубліковану п’єсу Лопе де Веги

*Копія неопублікованої раніше п’єси відомого іспанського драматурга Лопе де Вега виявлена в Іспанії. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.

 

«П’єса, знайдена дослідником Алехандро Гарсіа Реїді з Сіракузького університету (США), називається “Жінки і слуги”. Комедія розповідає про двох сестер, які живуть в Мадриді, їх наречених і слуг», – ідеться в повідомленні.

 

Вважалося, що цей твір, згадки про який датуються 1613-1614 роками, було загублено близько 400 років тому.

 

Рукопис із 56 сторінок виявили в мадридській Національній бібліотеці Іспанії. Відповідно до опису, ця архівна одиниця потрапила до фондів бібліотеки 1886 року разом із архівами герцогів Осуна.

 

Опублікувати твір планується за кілька місяців. Крім того, театр Fundacion Siglo de Oro (Rakata), що спеціалізується на відтворенні вистав іспанського Золотого століття, оголосив, що здійснить начитування, а потім і сценічну постановку комедії.

 

Лопе де Вега, який працював у Мадриді в 2-й половині XVI – на початку XVII століття, написав понад дві тисячі п’єс, з яких до наших днів збереглося не більше чверті. Найвідомішими творами письменника на сьогодні є “Собака на сіні”, “Фуенте Овехуна” і “Учитель танців”.

ІА ПРО