Букерівська лауреатка напише книгу про вбивство Маргарет Тетчер

*Нова книга британської письменниці Хіларі Мантел буде збіркою оповідань під назвою «Вбивство Маргарет Тетчер» («Assassination of Margaret Thatcher»). Про це повідомляє «Бі-Бі-Сі» з посиланням на видавця Мантел. Представники письменниці підтвердили, що збірка буде присвячена колишньому прем’єр-міністру Великобританії Тетчер, яка померла в 2013 році.

 

Повідомляється, що дія всіх оповідань зі збірки відбувається в сучасній дійсності. «Два її попередніх роману показують, як формувалася нинішня Англія. “Вбивство Маргарет Тетчер” демонструє нам країну, якою ми стали», – розповів Ніколас Пірсон, співробітник видавництва 4st Estate.

 

Коли вийде остання частина трилогії Мантел про Томаса Кромвеля, невідомо. У жовтні 2013 автор розповіла, що написання нового роману з цієї серії може зайняти у неї десятиліття. Письменниця порадила шанувальникам своєї творчості «бути терплячими».

 

Попередні два романи Хіларі Мантел про британського політика, що жив в XVI столітті, – «Вовчий зал» і «Внесіть тіла» – вийшли в 2009 і 2012 роках відповідно. За обидва твори Мантел була удостоєна Британської Букерівської премії (Man Booker Prize). Крім того, за обома романами в Лондоні йдуть вистави у постановці Королівської шекспірівської компанії.

Lenta.ru