Зірка «Сутінків» зніметься в екранізації роману Оруелла

*Крістен Стюарт зіграє у фільмі «Рівні» – романтичному перекладенні класичного роману Джорджа Оруелла «1984». Зйомки картини почнуться через кілька місяців; режисером стане Дрейк Доремус, що працював над мелодрамою «Як божевільний», а партнером зірки «Сутінків» на знімальному майданчику виступить Ніколас Холт.

 

Стюарт зізнається, що поки сама не розуміє, що підштовхнуло її погодитися на цю роль. Проект Доремуса вона вважає вельми амбітним і серйозно сумнівається в тому, що виправдає покладені на неї надії.

 

Роман Джорджа Оруелла «1984» – антиутопія про тоталітарну державу, жителі якої повністю безправні і знаходяться під невсипущим контролем влади. В даний час існує дві екранізації культового роману: перша була знята Майклом Андерсоном в 1956 році, друга – Майклом Редфордом у знаковому 1984.

 

«Рівні» – картина, сюжет якої побудовано навколо повстанського руху, який зародився в суспільстві тотального контролю. Від класичної версії фільм буде відрізнятися зміщенням основних акцентів з філософських проблем на розвиток любовної лінії.

Новости литературы