Президенту США запропонували зіграти роль у політичному серіалі “Картковий будиночок”

*Це сталося під час зустрічі президента з главами великих технологічних компаній, повідомляє CBS News. Одним з учасників зустрічі був Рід Хестінгс, керівник мультимедійної компанії Netflix, що транслює серіал “Картковий будиночок”.

 

Президент запитав у Хестінгса, чи немає у нього із собою копій серій другого сезону” Карткового будиночка”, що ще не вийшов. У відповідь глава Netflix запитав у Обами, чи не хоче він отримати невелику роль у телешоу.

 

Президент відмовився, але зазначив, що хотів би, щоб у Білому домі робота була б такою ж «нещадно раціональною та ефективною». Також він заявив про свою симпатію до головного героя серіалу Френка Андервуда. Серіал “Картковий будиночок” виходить на відеосервісі Netflix з лютого 2013 року. Він є адаптацією британського серіалу за романом Майкла Доббса. Дія політичної драми розгортається у Вашингтоні.

 

Головну роль – конгресмена від демократичної партії Френка Андервуда – грає Кевін Спейсі. Перший сезон телешоу отримав позитивні відгуки критиків і був номінований на Золотий глобус як найкращий драматичний серіал.

Прем’єра другого сезону “Карткового будиночка” відбудеться 14 лютого 2014 року.

 

 

Кореспондент