Оголошена дата виходу нового фільму про Пітера Пена

*

Кінокомпанія Warner Bros. оголосила дату виходу на екрани нового фільму про Пітера Пена, пише онлайн-видання Deadline. Світова прем’єра «Пена», який буде знятий в 3D, відбудеться 26 червня 2015 року.

 

Як стало відомо в листопаді, режисером фільму буде Джо Райт, який раніше працював над стрічками «Гордість і упередження» (2005 рік) та «Анна Кареніна» (2012 рік). Продюсером нового фільму Warner Bros. виступить Грег Берланти і його компанія Berlanti Productions. Автором сценарію стане Джейсон Фьюкс, який вже спробував себе у цій ролі для великого проекту «Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф» (2012 рік).

 

На одну з головних ролей в підготовлювану кінострічці запрошений Хав’єр Бардем. Йому запропоновано зіграти головного антагоніста Пітера Пена – пірата Чорну Бороду. Раніше Бардем знімався в таких фільмах, як «Радник» Рідлі Скотта, «Вікі Крістіна Барселона» Вуді Аллена, а також «Старим тут не місце» братів Коенів. У 2014 році на екрани вийде фільм «Лежить стрілець» з його участю.

 

Фільм Warner Bros. «Пен» буде заснований на історії Пітера Пена, придуманої шотландським письменником Джеймса Баррі. Творці кінострічки поки не розкривають деталей сюжету, проте раніше повідомлялося, що мова піде про те, як Пітер Пен потрапив на чарівний острів Нетинебудет (Neverland) і рятував місцевих жителів від піратів.

 

Книга Джеймса Баррі була неодноразово екранізована в минулому. У 1953 році вийшов мультфільм «Пітер Пен», знятий компаній Walt Disney, а в 2002 році студія DisneyToon Studios випустила його продовження – «Пітер Пен 2: Повернення в Нетландію». У 1991 році з’явився американський фільм «Капітан Крюк», заснований на книзі про Пітера Пена. Його режисером став Стівен Спілберг, запросив на головні ролі Робіна Вільямса, Дастіна Хоффмана і Джулію Робертс. Крім того, в 2003 році австралійський режисер Пол Джон Хоган зняв власну версію цієї історії.

 

Lenta.ru