Лондонський книжковий ярмарок в 2015 році переїде в ВЦ «Олімпія»

*

Лондонський книжковий ярмарок переміститься з Earls Court в виставковий центр «Олімпія» вже в 2015 році.

Організатори Лондонської книжкового ярмарку (ЛКЯ), Reed Exhibitions, 12 грудня оголошений про вибір нового місця для проведення ярмарки. У 2014 році ярмарок в останній раз пройде в центрі Earls Court, а з 2015 року переїде до сусіднього центр «Олімпія» (Olympia convention center).

 

Одна з найважливіших книжкових ярмарків світу проводиться в столиці Великобританії вже більше 40 років. Торішню зустріч назвали «найбільш напруженою»: на ній обговорювалися загрози і можливості, які несуть електронні книги і розвиток таких компаній як Amazon.

 

Після того, як стало відомо, що Earls Court збираються знести, не вщухали спекуляції з приводу нового місця проведення ярмарку. Одним з найбільш обговорюваних варіантів було перенесення ярмарки в район Доклендс. Для багатьох цей район видався надто незручним: там небезпечно і мало ресторанів. Виставковий же центр «Олімпія» знаходиться, як і Earls Court, в благонадійності Західного Лондону.

 

Директор ЛКЯ, Джек c Томас (Jacks Thomas) пояснив вибір «Олімпії» так: «Ми уважно прислухалися до думки учасників Лондонської книжкового ярмарку, і хоча нам і сумно від того, що Earls Court навряд чи залишиться частиною виставкової сцени Лондона, ми розуміємо любов видавничого бізнесу до Західного Лондону і сподіваємося, що переїзд в «Олімпію» буде добре сприйнятий видавцями».

 

Крім новини про переїзд, ЛКЯ повідомила про нову програму, яка буде запущена в 2014 році під назвою «Лондонський тиждень книги і екрану» (London Book and Screen Week) і буде проходити з 7 по 11 квітня. Тиждень почнеться з конференції «Видавнича справа для цифрових умів» (Publishing for Digital Minds), а закінчиться творчим подією «Ярмарок лондонських письменників». Як повідомляють організатори, метою на цих тижнях  буде обговорення «важливої ролі, яку відіграє книжковий контент на все більш складному і різноманітному шляху до споживача».

 

Рro-books.ru