У продовженні “Хронік Нарнії” з’являться нові персонажі

*Сценарист Девід Мегі, що номінувався на премію “Оскар” за роботу над картинами “Чарівна країна” і “Життя Пі”, адаптує для великого екрану книгу Клайва С. Льюїса “Хроніки Нарнії: Срібне крісло”, передає КиноПоиск.

 

У новій “Нарнії” не з’являться Пітер, Сьюзен, Едмунд і Люсі. Головними героями є Юстас Вред, що з’явився у “Підкорювачі зорі”, і його однокласниця Джил Поул.

 

Тікаючи від школярів-мучителів, Юстас і Джил потрапляють в Нарнію. Лев Аслан доручає їм знайти сина Каспіана, принца Ріліана, який був викрадений десять років тому. Діти вирушають на пошуки принца в північні землі, населені велетнями. Їх супроводжує меланхолійна і ексцентрична істота квакль на ймення Хмур.

 

Перші два фільми трилогії прокатувала студія Disney, але третя стрічка “Хроніки Нарнії: Підкорювач Зорі”, що вийшла три роки тому  виявилася у веденні Fox. На самому початку зйомок “Підкорювача” Disney не погодилася з розподілом бюджету і вийшла з проекту. Яка студія візьметься за “Срібне крісло”, поки невідомо.

 

У цілому три фільму франшизи заробили у світовому прокаті понад 1,6 мільярда доларів.

 

Девід Мегі зізнається, що завжди любив “Хроніки Нарнії “: “У дитинстві я постійно уявляв, що одного разу сам знайду дорогу в Нарнію. І ось тепер, через багато років, у мене вийде хоч трішечки здійснити це бажання”.

Вести