Гаррі Поттер матиме нове обличчя

*Британське видавництво Bloomsbury оголосило ім’я художника, який створить ілюстрації до нового видання серії книг Джоан Роулінг про Гаррі Поттера. Ним стане Джим Кей. Інформація з’явилася в офіційному твіттері видавництва 6 грудня. У тому ж твіті було опубліковано перше зображення головного героя, намальоване художником для нового перевидання.

 

Серія з семи книг про чарівника Гаррі Поттера з кольоровими ілюстраціями буде випущена в 2015 році. До цього книги Джоан Роулінг у Великобританії видавалися без ілюстрацій. Американське видавництво Scholastic випускало серію з невеликими картинками авторства Мері Грандпре на початку кожної глави.

 

Джим Кей стане автором всіх зображень як усередині книг, так і на обкладинці. Раніше художник оформив фантастичний роман Патріка Несса «Голос монстра». У 2012 році за цю роботу Кей був нагороджений медаллю Кейт Грінвей, яка щорічно вручається кращим ілюстраторам дитячих книг.

 

Видавництво Bloomsbury, що є ексклюзивним видавцем книг про Гаррі Поттера у Великобританії, вперше оголосило про плани перевидати серію з картинками в 2012 році. У вересні 2013 року видавництво представило нові обкладинки «Гаррі Поттера», створені спеціально для дорослих. Дизайн обкладинок, створений Ендрю Девідсоном, імітує гравюри по дереву. На нових обкладинках немає зображень персонажів, але на кожному присутній знаковий предмет або тварина з романів про чарівника: потяг «Хогвартс -Експрес», будівля школи Хогвартс, Гримуча верба, Астрономічна вежа, змія Нагайна.

 

Джоан Роулінг написала сім романів про Гаррі Поттера в період з 1995 по 2007 рік. Перший – «Гаррі Поттер і філософський камінь» – був опублікований у Великобританії в 1998 році. Книги були перекладені 67 мовами і видані сукупним тиражем близько 500 мільйонів копій.

Lenta.ru