У Німеччині екранізують комічний роман про Гітлера

*

У Німеччині екранізують комічний роман письменника Тимура Вермес «Він повернувся» («Er ist wieder dа») про Адольфа Гітлера. Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

 

Адаптацією книги для екрану займеться сам автор. Продюсерами картини виступлять Крістоф Мюллер («Мурахи в штанях», «Одного разу в серпні»), Мартін Москвовіц («Життя змінює тебе») і Олівер Бербен («Різанина»). Фільм планується випустити на екрани в Німеччині в 2015 році.

 

У комико-фантастичному романі Вермес йдеться про Адольфа Гітлера, який не помер в бункері, а заснув і прокинувся 30 серпня 2011 року в Берліні. Бродить по місту вождя націонал-соціалістів приймають за коміка, що грає роль Гітлера. Його знімають на камеру і викладають ролик на YouTube, так поступово він стає популярним на телебаченні, а потім знову йде в політику.

 

Роман Тимура Вермес «Він повернувся» був опублікований в 2012 році. Презентація книги відбулася під час Франкфуртського книжкового ярмарку. Роман потрапив на шосту сходинку в списку бестселерів, складеному виданням Spiegel. Твір поки видано лише німецькою мовою, але в даний час продано 17 ліцензій на його перевидання в інших країнах.

 

Тимур Вермес народився в Нюрнберзі в 1967 році. Його мати – німкеня, а батько родом з Угорщини, звідки він втік в 1956 році після введення радянських військ. Вермес вивчав історію і політику в Університеті Ерлангена, потім працював журналістом в таблоїдах і упорядником промов для публічних персон. «Він повернувся» став дебютним романом письменника.

 

Lenta.ru