Росія започаткувала проведення експертизи над підручниками та посібниками

*

 

Зі 2 грудня 2013 Російський книжковий союз почав приймати підручники і навчальні посібники на громадську експертизу – нову процедуру, необхідну для включення видань до федерального перелік підручників.

 

Як і було оголошено на останньому засіданні правління Російського книжкового союзу, з 2-го грудня 2013 розпочався прийом заявок на громадську експертизу підручників і навчальних посібників. Відповідний анонс був розміщений на офіційному сайті РКС.

 

Нагадаємо, що згідно з новим порядком, що набув чинності з 12 листопада 2013 року, проходження громадської експертизи є необхідною процедурою при формуванні федерального переліку підручників. Таким чином, до наукової та педагогічної експертизам навчальної літератури додається ще одна процедура.

 

«Відповідно до Статуту НП «Російський книжковий союз», а також «Угодою про створення Об’єднаної Ради по громадській експертизі підручників та навчальної літератури», Російський книжковий союз зі 2 грудня 2013 приступає до проведення громадської експертизи», йдеться на інтернет-сайті організації.

 

Як повідомлялося раніше, висновок громадської експертизи має бути поданий в Міносвіти не пізніше, ніж 15 лютого 2014. Враховуючи стислі терміни, експертам збираються надавати не більше 10 днів для рецензування підручника.

 

Рro-books.ru