Режисер «Кораліни» зніме фільм про героїв казок братів Грімм

 

*

Генрі Селік був призначений режисером фільму «A Tale Dark and Grimm» (назву можна перекласти як «Похмура зловісна казка», однак слово «grim» написано з зайвою M, що є відсиланням до братів Грімм). Про це повідомляється на сайті Deadline.

 

Картина буде заснована на однойменній книзі американського автора Адама Гідвітца, опублікованій вперше в 2010 році. Головні герої книги – брат і сестра Гензель і Гретель. Вони тікають з казки, персонажами якої є, і в пошуках кращого життя відправляються подорожувати по інших історіям братів Грімм.

 

Селик назвав книгу Гідвітца «вкрай винахідливою історією про виживання в світі чарівних казок». Інформації про те, коли саме кінематографіст планує приступити до зйомок екранізації, поки немає. Імена акторів, які можуть виконати у фільмі головні ролі, також не вказуються.

 

Генрі Селік відомий насамперед як постановник лялькових мультфільмів. Зокрема, він працював над повнометражним анімаційними стрічками «Кошмар перед різдвом» (1993), «Джеймс і гігантський персик» (1996, в цій картині були задіяні як ляльки, так і живі актори) і «Кораліна в Країні Кошмарів» (2008) . Останній з перерахованих фільмів є екранізацією книги Ніла Геймана. «Кораліна» висувалася на «Оскар», однак поступилася піксарівського стрічці «Вгору».

 

Lenta.ru