Журнал Playboy святкує 60-річчя

playУ нинішньому році журналу Playboy – одному з найвідоміших у світі брендів – виповнюється 60 років.

Перший номер видання вийшов 51-тисячним тиражем в грудні 1953 року. Зараз же Playboy випускається на різних мовах у всьому світі, зазначає Luxlux.net.

Беззмінний головред Playboy Х’ю Хевнер ніколи не вважав свій журнал виданням про секс: “Для мене Playboy завжди був і залишається журналом про спосіб життя, в якому секс є лише однією зі складових”.

За 60-річне існування глянцю давали інтерв’ю такі знаменитості, якМартін Лютер КінгФідель КастроДаніель ОртегаЯсір Арафат,Джон Леннон.

Взагалі, в Україні Playboy видається з 2010 року. За цей час багато українських зірок взяли участь у фотосесіях для іменитого і популярного чоловічого глянцю.

Найпопулярнішою українкою, яка коли-небудь позувала для журналу Playboy, стала співачка Даша Астаф’єва. Сам засновник журнал 86- річний Хефнер запросив її до себе в особняк, щоб нагородити титулом Playmate, який зірка завоювала завдяки фотосесії в номері, присвяченому 55-му дню народження видання. З тих пір (з 2008 року) Даша неодноразово ставала героїнею номерів журналу.

Серед українських артистів, які позували на сторінках журналу: групи “ВІА Гра”, “НеАнгели”, XS, “Арктика”, Nikita, топ-моделі Влада ПрокаєваВікторія Дріук, учасниця реаліті-шоу Євгенія Діордійчук, Miss American Dream 2011 Наталья Гажа, співачка Анна ЗавальськаАнна СедоковаАльбіна ДжанабаєваЕріка, Alloise.

Нагадаємо, у червні 2010 року Playboy вперше вийшов у 3D-форматі: модель з розвороту виплигувала назустріч читачам.

Але останній раз прибутковою ця компанія була в 2007 році – тоді річна виручка склала 900 тис дол. У 2010 році чисті збитки корпорації Хефнера збільшилися майже в 25 разів – з 1,1 млн дол до 27,4 млн дол.

Newsru.ua