Новий роман Володимира Сорокіна “Теллурія” вийде у жовтні

sor

Новий роман Володимира Сорокіна вийде першого жовтня, повідомляється в прес-релізі видавництва Corpus. Роман письменника вийде під назвою “Теллурія”.

У новій книзі Сорокіна йдеться про пошуки міфічної республіки Теллурія, що втілює рай на землі. Згідно роману, в Теллурії зберігаються поклади чарівного металу, що приносить щастя. Дія нового сорокінського твору розгортається у “новому середньовіччі”, серед дійових осіб – хрестоносці, кентаври, псеголовці, велетні та православні комуністи.

Останній роман Володимира Сорокіна – “День опричника” – вийшов у 2006 році. За нього письменник був номінований на Міжнародну Букерівську премію. З 2006 року Сорокін випустив декілька повістей і п’єс. Повість “Завірюха” в 2011 році отримала другу премію на церемонії нагородження “Великої книги” й удостоїлася премії “Ніс”, заснованої фондом Михайла Прохорова.

Володимир Сорокін – класик російського постмодернізму і один з найбільш яскравих представників концептуалізму в російській літературі. Його твори перекладені 20 мовами і опубліковані найбільшими світовими видавництвами.

Освітній портал