Рейтинг найбагатших персонажів у кіно та книгах очолив Скрудж Макдак

makdakГерой мультсеріалу “Качині історії” Скрудж Макдак очолив список найбагатших вигаданих персонажів за версією журналу Forbes. Видання оцінило статок найбагатшого селезня в 65,4 млрд доларів.

Такі великі гроші птах, чий розмір фінансового стану постійно збільшується (наприклад, в 2002 році Forbes оцінював його в 8,2 млрд доларів), заробляє, володіючи гірничодобувними концернами. Гроші Скрудж розміщує в спеціальному сховищі в Даксбургу, штат Калісота.

На другому місці в рейтингу Forbes розмістився дракон Смог з творів Джона Толкіна. Відомо, що він володіє скарбами гномів. Його статки журнал оцінив у 54,1 млрд доларів. Як зазначає видання, основним джерелом доходів дракона є мародерство, при цьому нагадує, що нещодавно він знявся у трилогії Пітера Джексона “Хоббіт”.

Третю сходинку рейтингу, в який увійшли 15 персонажів, посідає персонаж серії фільмів “Сутінки” вампір Карлайл Каллен, колишній помічник мисливця на відьом і хірург. Він заробив 46 млрд доларів, завдяки вдалим вкладенням і реінвестуванню.

Повністю топ-15 має такий вигляд (у дужках вказаний розмір статку персонажа в мільярдах доларів):

1.Скрудж Макдак 2.Смог 3.Карлайл Каллен 4.Тоні Старк, він же Залізна людина (12,4) 5.Чарльз Фостер Кейн (персонаж фільму “Громадянин Кейн”; 11,2) 6.Брюс Вейн, він же Бетмен (9,2) 7.Річі Річ (персонаж коміксів; 5,8) 8.Крістіан Грей (герой роману “50 відтінків сірого”; 2,5) 9.Тайвін Ланністер (персонаж “Ігри престолів”; 1,8) 10.Чарльз Монтгомері Бернс (герой мультфільму “Сімпсони”; 1,5) 11.Уолден Шмідт (персонаж серіалу “Дві з половиною людини”; 1,3) 12.Лара Крофт (1,3) 13.Містер Монополія (символ гри “Монополія”; 1,2) 14.Мері Кроулі (героїня серіалу “Абатство Даунтон”; 1,1) 15.Джей Гетсбі (1).

У список найбагатших вигаданих персонажів Forbes можуть потрапити тільки ті герої, які були створені певним автором або групою авторів. Отож міфологічні та фольклорні персонажі в рейтинг потрапити не можуть. Одна з умов внесення до переліку є популярність персонажа, зокрема і завдяки багатству. Крім того, герой повинен бути головним або одним з головних героїв вигаданого всесвіту і мати успіх у його шанувальників.

Серед справжніх знаменитостей рекордсменом є Білл Гейтс, який у 2010 році був визнаний найбагатшим американцем 17-й раз.

Newsru.ua