Стало відомо, хто стане головним лиходієм серіалу «Шерлок»

zlodДанський актор Ларс Міккельсен зіграв головного антагоніста у третьому сезоні британського телесеріалу «Шерлок». Продюсер проекту Сью Верчью написала про це у своєму твіттері, доклавши до повідомлення фотографію актора в образі лиходія.

 

Міккельсен виконав роль Чарльза Огастеса Магнуссена. Судячи з імені, прототипом цього персонажа є Чарльз Огастес Мілвертон, шантажист з оповідання «Кінець Чарльза Огастеса Мілвертона», що увійшло до збірки «Повернення Шерлока Холмса», опублікованого вперше в 1905 році (оригінальна назва оповідання – «The Adventure of Charles Augustus Milverton», назва збірки – «The Return of Sherlock Holmes»).

 

У серіалі «Шерлок» події розгортаються в наші дні, а не на межі XIX і XX століть. Самого детектива грає Бенедикт Камбербетч, роль його напарника доктора Ватсона виконує Мартін Фріман. Серіал демонструється на каналі BBC One з липня 2010 року. Глядачам вже встигли представити два сезони, кожен з яких включав по три серії.

 

Третій сезон «Шерлока» вже був анонсований офіційно, проте дата виходу в ефір нових серій до цих пір не відома.

 

Ларс Міккельсен відомий за межами Данії насамперед завдяки ролі в телесеріалі «Вбивство» (оригінальна назва – «Forbrydelsen», тобто «Злочин»). Серіал демонструвався на датському телебаченні з 2007-го по 2012 рік. З квітня 2011 року на американському каналі AMC виходить в ефір англомовний рімейк «Вбивства».
Gazeta.ua

  • Микола Числін

    Хм, а чи відомо авторам сайту, що російське “злодей” перекладається українською як “лиходій”, а злодій – це російський “вор”, він же, по-нашому, – “крадій”…