Наталі Портман екранізує роман Амоса Оза

Шість років тому Наталі Портман заявила про своє бажання спробувати себе в режисурі, екранізувавши роман класика ізраїльської літератури Амоса Оза «Повість про кохання і темряву» (A Tale of Love and Darkness). Тільки зараз справа зрушилася з мертвої точки.

Згідно сайту Israel Hayom, у вересні цього року Наталі Портман відправиться в Ізраїль на пошуки локацій для зйомок фільму за романом Оза. Портман збирається не тільки ставити картину, але і зіграє одну з ролей.

Актриса познайомилася з письменником в 2007 році, коли вирішила екранізувати «Повість про кохання і темряву». Амос Оз погодився, але за однієї умови: він повинен схвалити сценарій. Минуло шість років, і, як стало відомо Israel Hayom, адаптація роману отримала схвалення автора.

«Повість про кохання і темряві» вважається одним з найуспішніших ізраїльських романів. Він був опублікований в 2002 році і згодом розійшовся тиражем в 100 000 екземплярів у себе на батьківщині і понад 1,3 мільйона примірників за кордоном.

Книга перекладена на 28 мов, включаючи російську. «Повість про кохання і темряву» – автобіографія Амоса Оза, в якому трагічне переплітається з комічним. Оз розповідає про своє дитинство і отроцтво в Єрусалимі 40-х і 50-х років минулого сторіччя. Серед героїв роману батьки автора, батько-невротик і романтично налаштована мати. Схоже, якраз її і збирається грати Портман.

На сьогоднішній день поки не відомо, чи буде фільм знятий на івриті або англійською мовою, але не зайвим буде нагадати, що Наталі Портман досконало володіє івритом.

Uamovies.ru