В мережі виклали рукописи матері Хемінгуея про дитинство письменника

Задовго до того як Ернест Хемінгуей написав своє перше оповідання, його мати вже написала цілу книгу про свого сина. Сьогодні, завдяки бібліотеці ім. Джона Кеннеді, історії про дитинство майбутнього нобелівського лауреата стали доступні його шанувальникам в інтернеті.

Публікація нікому невідомих рукописів матері великого письменника Грейс Холл приурочена до 114 дня народження Ернеста Хемінгуея. Велика книга в шкіряній палітурці зберігалася на полицях бібліотеки Джона Кеннеді понад чотири десятиліття разом із більшістю рукописів самого Хемінгуея.

«Я вважаю, це багатющий ресурс для всіх шанувальників його творчості. Геніальна людина має бути був геніальною з самого дитинства», – вважає онук письменника Шон Хемінгуей.

Автор проекту публікації рукописів професор університету Пенсильванії Сандра Спеніер розповіла, що Грейс Холл фіксувала на папері всі важливі події життя Хемінгуея починаючи з 21 липня 1899 року, коли маленький геній з’явився на світ, і закінчуючи його повноліттям.

Грейс Холл у своїх записах відзначає, що маленький Ернест дуже любив ходити з батьком на полювання і риболовлю, а до 5 років він вже мав колекцію зарисовок на військову тему, хлопчика дуже цікавили історії про великих героїв. Крім того, серед записів збереглося безліч сімейних фотографій і дитячих листів самого Хемінгуея, в тому числі його дитяча сповідь про погану поведінку, повідомляє “Світ мистецтва”.

ZIK