Google запускає сервіс для оренди підручників

 

Найбільший світовий пошуковик розпочинаэ реалізацію проекту Google Play for Education, представляючи користувачам свого онлайн-ритейлера можливість заощадити гроші на навчальній літературі.

Як повідомляє портал TechCrunch, вчора на офіційній презентації нової версії операційної системи Android 4.3 Jelly Bean і оновленого планшета Nexus 7 представники компанії Google оголосили про створення нової програми Google Play TextBooks, яка стане доступною користувачам інтернет-ритейлера Google Play в серпні, якраз незадовго до початку навчального року. Спершу у США, наскільки на старті будуть задіяні інші англомовні країни – невідомо. Фактично, з цього кроку починається реалізація проекту Google Play for Education, в рамках якої Google сподівається активізувати свою співпрацю з освітніми установами.

Додаток Google Play TextBooks дозволить купувати навчальну літературу в цифровому форматі зі знижками, які у деяких випадках доходять до 80% від стандартної роздрібної ціни. Призначений цифровий контент для пристроїв на базі Android, також книги можна буде читати в браузері. З’явиться можливість орендувати підручники, знову ж з економією коштів. До речі, аналогічну послугу надає своїм клієнтам Amazon в рамках програми Kindle Textbook Rental. Серед партнерів проекту Google Play TextBooks заявлені видавці-лідери ринку навчальної літератури, включаючи Pearson, Wiley, Macmillan Higher Education, McGraw-Hill і Cengage Learning. Додаток дозволить покупцям працювати з текстом, використовуючи закладки і маркери. Наскільки інтерактивними будуть електронні книги, надані видавцями – поки невідомо.

Pro-books.ru