Едріен Броуді зіграє автора дитячої книги Кеннета Грема «Вітер у вербах»

Едріен Броуді зіграє автора книги «Вітер у вербах». Про це повідомляє екрану Daily. Актор виконає роль письменника Кеннета Грема в байопіку «Поставити на містера Жабу» (Banking on Mr. Toad).
Як повідомляють ЗМІ, фільм буде присвячений відносинам письменника з його дружиною, його хворим сином, а також історію створення його книги. Передбачається, що крім сцен, присвячених самому письменнику, в картині з’являться мультиплікаційні вставки (очевидно, таким чином у фільм включать епізоди з «Вітру у вербах»).

Зйомками керує режисер Луїс Мандокі («24 години», «Послання в пляшці», «Коли чоловік любить жінку»). Крім Едрієна Броуді в картині знімуться Брайан Блессід (він зіграє одного письменника Вільяма Фернівалла) і Целести Фокс. Зйомки почнуться у Великобританії в кінці року.

Письменник Кеннет Грем найбільше відомий з дитячої книги «Вітер у вербах», героями якої є тварини. У ній фігурують багатий поміщик містер Жаба, дядечко Рет (водяний щур), Кріт, Барсук та інші тварюки. У книзі розповідається кілька історій, пов’язаних з друзями. У центрі сюжету кількох з них є Жаба, який, незважаючи на своє багатство, є егоїстом і недотепою, а тому часто потрапляє в неприємності, з яких його доводиться виручати.

Книга була вперше опублікована в 1908 році в Англії. До неї увійшли історії, які Кеннет Грем склав для свого сина Аластера. Повісті про містера Жабу і його друзів принесли авторові широку популярність. У 1930 році вони лягли в основу п’єси Алана Мілна «Містер Жаба з Жаб-Холу». «Вітер у вербах» також неодноразово екранізували. Остання кіноверсія книги Кеннет Грема з’явилася в 2006 році.

Lenta.ru