Чак Паланік напише продовження роману “Бійцівський клуб” – у коміксах

Паланік вперше розповів про намір написати продовження “Бійцівського клубу” минулої п’ятниці на виставці Comic-Con. Продовження культового роману буде виконано у вигляді серії коміксів. Історія героїв книги присвячена подіям через десять років після описаної в оригінальному романі історії.

Американський письменник Чак Паланік оголосив про плани написати продовження свого культового роману “Бійцівський клуб”, повідомляє РИА-Новости.

Паланік вперше розповів про намір написати продовження “Бійцівського клубу” минулої п’ятниці на виставці Comic-Con. У понеділок ввечері письменник підтвердив свої плани, опублікувавши повідомлення на своєму сайті, а також у мережі мікроблогів Twitter.

Продовження культового роману буде виконано у вигляді серії коміксів. Паланік розповість про події, які відбуваються з героями “Бійцівського клубу” Джеком, його альтер-его Тайлером Дерденом, а також коханої Марли через десять років після описаної в оригінальному романі історії. Джек і Марла, які перебувають у шлюбі і ростять сина, живуть нудним життям міського середнього класу. Несподівано в їх долі знову втручається бунтар Тайлер Дерден, який викрадає сина Джека і Марли, в черговий раз ввергаючи їх життя в хаос.

Паланік обіцяє, що продовження буде “похмурим і заплутаним”. Він розраховує, що перші книги будуть опубліковані не пізніше 2015 року.

Роман “Бійцівський клуб” вперше був виданий в США в 1994 році. У ньому розповідається про бунт типового представника американського середнього класу проти суспільства споживання. У 1999 році за романом був знятий однойменний фільм за участю таких голлівудських акторів, як Бред Пітт і Едвард Нортон. Фільм набув статусу культового і зробив Паланіка одним з найпопулярніших сучасних авторів.

Newsru