Комп’ютерна гра World of Warcraft стане дитячою книжкою

Гра World of Warcraft ляже в основу дитячої книги. Про це повідомляє Polygon з посиланням на представників компанії Blizzard. Портал зазначає, що видання представлять на фестивалі BlizzCon у листопаді, а попередні замовлення на книгу почнуть приймати наприкінці року.

Проект отримав назву «Гра в сніжки» (Snowfight). Автором книги став Кріс Метца, старший віце-президент з розвитку історії та франшизи World of Warcraft. Створенням ілюстрацій займався художник Вей Ван, який також працює в Blizzard і бере участь у створенні WoW.

Як пояснив сам Метца, він задумав книгу, коли його власні діти почали жваво цікавитися World of Warcraft і питати, що це таке. Він вирішив, що для них потрібно придумати щось більш доступне, ніж класичні довідкові матеріали по грі, і в підсумку написав «Гру в сніжки».

Раніше Blizzard неодноразово випускала книги з артом, енциклопедії та інші пояснювальні матеріали до своїх ігор. Однак книгами, які призначені в першу чергу для дітей, компанія досі не займалася.

Фентезійна браузерна онлайн-гра World of Warcraft існує з 2004 року. Вона вважається найпопулярнішою платною MMORPG у світі. До справжнього моменту Blizzard випустила до гри чотири великих доповнення. Останнє з них, «Тумани Пандара», надійшло у продаж у 2012 році.

Lenta.ru