Видавничий підрозділ Amazon береться за комікси

Новий підрозділ у складі компанії Amazon Publishing готується вивести на ринок графічні адаптації творів таких зірок жанру фантастики, як Джордж Мартін і Ніл Стівенсон.

Прес-служба Amazon повідомила про те, що у видавничому підрозділі компанії з’явилася нова філія, яка називається Jet City Comics і спеціалізується на випуску коміксів і графічних романів. Першою ластівкою проекту став комікс нової серії під назвою Symposium (за мотивами фентезійного циклу The Foreworld Saga), над створенням якої працюють письменник Крістіан Кемерон і художник Дмитро Бондаренко. Далі будуть графічні адаптації творів таких зірок фантастичного жанру, як Джордж Мартін і Ніл Стівенсон, при цьому в роботі будуть задіяні не менш знамениті художники. Підрозділ буде випускати як друковані книги, які будуть продаватися на amazon і за допомогою інших ритейлерів, так і цифрові версії коміксів для пристроїв Kindle (очевидно, у першу чергу планшетів).

Джефф Беллі (Jeff Belle), віце-президент компанії Amazon Publishing вважає, що комікси та графічні романи, особливо в цифровому форматі, відкривають унікальні можливості для інновацій. Ключова мета нового видавництва – за допомогою графічних адаптацій значущих творів познайомити якомога більше людей з текстами важливих авторів і одночасно розширити аудиторію читачів коміксів. Представники Jet City Comics розраховують налагодити активний зворотний зв’язок з любителями жанру.

За даними дослідження, проведеного нещодавно журналом Publishers Weekly (серед невеликого числа представницьких ритейлерів, спеціалізованих по перевазі), продажі в сегменті коміксів цього року залишаються стабільними, що досить непогано, якщо врахувати, що за підсумками минулого року продажі продукції цього жанру у всіх форматах зросли на 15%.

Pro-books