Про Пауло Коельо зняли художній фільм

В Іспанії закінчилися зйомки художнього фільму про життя письменника Пауло Коельо. Про це повідомив ресурс Screen Daily. Стрічка «Пілігрим: Краща історія Паоло Коельо» («The Pilgrim: The Best Story of Paulo Coelho») вийде на екрани в першій половині 2014 року.

«Це буде фільм про мрійника, який був – як Аліса в країні чудес – занадто великим для свого будинку», – розповіла продюсер фільму Іона де Маседо. «Його батьки хотіли, щоб він став інженером, але в підсумку його лікували електрикою лікарі і катували військові», – пояснила кінематографіст.

Як повідомляється, сценарист Кароліна Кочо (Carolina Kotscho) написала сюжет картини на основі своїх бесід з Коельо. Сам письменник у фільмі буде представлений як у молодості, так і в зрілі роки.

Виробництвом картини займаються студії з Бразилії та Іспанії, тому зйомки фільму пройшли в обох країнах: спочатку в Ріо-де-Жанейро, потім в іспанському місті Сантьяго-де-Компостела.

Пауло Коельо – бразильський прозаїк і поет, який написав такі романи, як «Алхімік» і «Вероніка вирішує померти». Він народився в 1947 році в Ріо-де-Жанейро в забезпеченій сім’ї, яка була проти його захоплень літературою. В юності батьки здали його в психіатричну лікарню, звідки він втік. У 1970-х роках він працював поетом-піснярем і заснував громаду анархістів, через що його заарештувала бразильська влада.

Lenta.ru