Через хамство в соцмережах суд відправив американського репера на курси етикету

Необережне спілкування в соцмережах привело репера з Філадельфії на примусове навчання етикету.

Мік Мілл (Meek Mill) буде зобов’язаний пройти курси етикету, а також попереджати прикріпленого до нього інспектора з нагляду про свої поїздки за межі штату Пенсільванія.

Таке покарання суддя призначила на черговому засіданні про дотримання режиму умовного звільнення виконавця, повідомляє Lenta.ru з посиланням на Philadelphia Daily News.

“У нього багато труднощів”, – пояснила суддя адвокатові Мілла.

Висновок про те, що Мілл, справжнє ім’я якого Роберт Уільямс, має потребу в курсах етикету, суддя зробила на підставі того, як він розмовляє в суді й за його межами, а також як він спілкується в соціальних мережах.

Реперу вже пропонували пройти курси етикету в травні, після того, як його записи в соцмережах викликали численні погрози з боку шанувальників на адресу судді, прокурора й інспектора з нагляду.

Однак вимоги суду Мілл не виконав. За його словами, у нього не завжди є можливість зв’язуватися з інспектором, якщо клуби запрошують його виступати незадовго до концерту.

Суддя схвалила графік виїздів Мілла за межі Пенсільванії до 27 вересня й призначила наступне засідання на 6 вересня. При цьому основи етикету репер повинен освоїти протягом місяця, відзначає видання.

Мілл, якому зараз 26 років, був засуджений в 2008 році за торгівлю наркотиками й незаконне володіння зброєю. Він провів півроку у в’язниці, а в 2009 році його звільнили умовно.

Протягом літа 2013 року в нього заплановані гастролі в Домініканській Республіці й виступи в Майами, Атланті й Балтіморі. Крім того, у серпні репер випускає новий альбом.

А от відомому південнокорейському реперу PSY довелося вибачатися за виконання в 2004 році антиамериканської пісні, у якій відкрито закликав до розправи над громадянами США.

Newsru.ua