Нова книга Муракамі вийде півмільйонним накладом

Перший наклад роману японського письменника Харукі Муракамі під назвою «Безбарвний Цукуру Тасакі і його останнє паломництво» складе півмільйони примірників

У видавництві зазначили, що кількість попередніх замовлень на книгу в японському підрозділі популярного інтернет-магазину «Амазон» перевищила 20 тис. Раніше жоден роман Муракамі не збирав такої кількості заявок, повідомляє ИТАР-ТАСС.
На прилавках книжкових магазинів Японії роман «Безбарвний Цукуру Тасакі і його останнє паломництво» надійде в п’ятницю, 12 квітня. Сюжет нової книги тримається в таємниці. Письменник вже заявив, що історія буде сильно відрізнятися від його останнього роману «1Q84» («Тисяча бознасот вісімдесят чотири»).

Крім того, Муракамі повідомив, що спочатку не планував писати довгої книги, проте поступово робота над нею захопила його, а результатом став грубий том. «Такого не відбувалося зі мною, мабуть, з часу« Норвезького лісу », – зазначив письменник.

Ряд літературних оглядачів Японії запевняє, що основне місце в новому романі забере образ Японії після руйнівного землетрусу і цунамі 2011 року, які спустошили північний схід країни і викликали аварію на АЕС «Фукусіма-1». Письменник активно виступає проти атомної енергетики.

64-річний Харукі Муракамі – один з найпопулярніших в світі сучасних письменників, його твори перекладені більш ніж на 40 мов світу. Найвідомішими його романами є: «Полювання на овець», «Норвезький ліс», «Хроніки заводного птаха», «Кафка на пляжі».
На рахунку Муракамі – ряд міжнародних літературних призів, у тому числі престижна премія Франца Кафки. Письменник вважається одним з основних претендентів на Нобелівську премію з літератури.

Фокус