Письменник Варґас Льоса зустрів 77-річчя в горах з пирогом-книгою

Знаменитий перуанський письменник Маріо Варґас Льоса, незважаючи на вік, свій 77-й день народження зволів зустріти не в ресторані або вдома, а в горах на висоті 3,3 кілометра, повідомляють  РІА “Новости” з посиланням на латиноамериканські ЗМІ.

Свято припало на кінець минулого тижня, коли лауреат Нобелівської премії в галузі літератури приїхав у маленьке високогірне село Чакас, що в регіоні Анкаш на заході Перу.

Його супроводжували дружина Патрисія, молодша донька і кілька інших родичів. Місцевий мер оголосив письменника почесним гостем.

Варґасу Льосі вручили в подарунок – пиріг у формі книги, а хор дітей виконав на його честь кілька пісень. Після цього метр здійснив поїздку по кількох невеликих населених пунктах, де йому показали церкви, побудовані з допомогою італійських місіонерів, які працювали в Андах.

Варґас Льоса – автор відомих романів “Місто і пси”, “Війна кінця світу”, “Сон кельта”, які були перекладені на багато мов і вважаються класикою сучасної прози. Є членом Іспанської королівської академії, лауреат багатьох престижних літературних премій. Має подвійне громадянство Іспанії та Перу.

Нагадаємо, Варґас Льоса у 2010 році отримав Нобелівську премію з літератури.

Newsru.ua