Британська королівська родина зіпсувала стосунки Піппи Мідлтон з видавцем

Один з підрозділів видавничого гіганта Penguin, що випустив першу книгу своячки принца Вільяма, відмовилося від подальшої співпраці через надмірний контроль будь-яких дій письменниці в публічному просторі.

Як повідомляє газета The Daily Mail, підрозділ Penguin під назвою Michael Joseph не планує випускати нові книги сестри Кейт Міддлтон Піппи через те, що перший твір новоявленої письменниці не виправдав надій. Кумедний поворот: зв’язки з королівською сім’єю, завдяки яким на Міддлтон і звернули увагу, завадили розвитку її кар’єри на літературній ниві.

За книгу «Celebrate», присвячену організації вечірок, Міддлтон отримала аванс у розмірі близько 400 тисяч фунтів стерлінгів – безпрецедентна сума, якщо врахувати, що мова йшла про новачка. Преса активно і в подробицях обговорювала потенційний бестселер, поки той значився у видавничих планах, проте в жовтні, коли книга вийшла, британська королівська сім’я вирішила взяти під контроль публічне життя новоявленого автора. Рекламна кампанія виявилася, фактично, зірваною: за наполяганням родичів королівської крові Піппі довелося відмовитися від безлічі інтерв’ю, зокрема, в популярних телевізійних шоу, а також скасувати майже всі автограф-сесії (у той час як планувався цілий тур по країні). У підсумку, у перший тиждень після виходу розійшлися всього 2189 примірників книги, і тепер уже преса взялася висміювати низькі показники продажів.

Хоча видавець не відчуває себе зовсім вже скривдженим, непогано заробивши на продажах зарубіжних прав, від подальшої співпраці з Піппою (яка, втім, обговорювалася лише на словах) він зволів відмовитися. Так що доля наступних частин епопеї про вечірки, присвячених організації весіль та дитячих свят, опинилася під питанням.

Pro-books.ru

  • TanyaStarytska

    Не “королевська”, а королівська. А в самому тексті – правильно.