Amazon Publishing створює дві філії для видання дитячої літертури

Стали відомі плани найбільшого світового книжкового онлайн-ритейлера стосовно експансії на видавничий ринок книг для дітей і підлітків.

Трохи більше року тому компанія Amazon Publishing придбала права на випуск більш ніж 450 найменувань книг з видавничого портфеля, що належав «дитячій» філії групи Marshall Cavendish. Саме так з’ясувалося, що у сфері інтересів видавничого підрозділу Amazon знаходиться не тільки література для дорослої аудиторії, що випускається в декількох філіях, а також сегмент літератури для дітей і підлітків. Фахівці ринку резонно чекали подальших кроків з експансії в сегмент – і днями, як повідомляє журнал Publishing weekly, представники Amazon поділилися своїми планами.

Як з’ясувалося, у складі Amazon Publishing будуть створені два нові підрозділи для видання дитячої літератури. Філія під назвою Two Lions буде орієнтована на випуск книг (переважно ілюстрованих) для дітей молодшого та середнього віку, а орієнтовна аудиторія філії Skyscape – підлітки. За словами представників онлайн-гіганта, два леви в назві першого видавництва уособлюють минуле і майбутнє, які разом «втілюють силу союзу традицій та інновацій». Назва другого видавництва відсилає до ідіоми The sky’s the limit (Немає межі досконалості). «Юним дорослим» будуть адресовані головним чином гостросюжетні художні твори. Так, героїнею однієї з перших запланованих новинок буде 15-річна дівчинка, якій внутрішній голос наказує вбивати людей. Наскільки підліткам припадуть до смаку подібні інтригуючі історії, стане відомо навесні, коли Skyscape, як і Two Lions, офіційно вийде на ринок. Книготорговці поки не розповіли про те, чи будуть вони готові працювати з новою продукцією свого найлютішого конкурента. Книги для дорослих, що побачили світ у філіях Amazon Publishing, деякі ритейлери у свій асортимент принципово не включали.

Pro-books