“Переспати з Україною” – книга американця про зваблення українок

Американець Руш В (Roosh V) провів у Харкові три місяці і результати свого життя описав у путівнику з промовистою назвою Bang Ukraine (“Переспати з Україною”), передає “Українська Правда”.

“Це мій найдовший туристичний гід. Я вирушив вглиб України і жив у індустріальній дірі три місяці, аби зрозуміти, що потрібно, щоб переспати з найбільш жіночними жінками на світі”, – пише американський секс-турист у анотації до своєї книжки.

Для 33-річного Руша Україна стала не першою країною, де він вправлявся у мистецтві пікапу. У його колекції є й путівники на кшталт “Не спіть з Данією”.

Руш вихваляє жіночність і вроду українських жінок, але вказує на те, що вони не дуже дбають про свій внутрішній світ, розвиток особистості, натомість приділяють багато уваги зовнішності й освіті.

“З Україною все неправильно, крім одного – жінок. Українки – найбільш жіночні з усіх, яких я бачив у світі”, – пише американець.

За три місяці в Харкові чоловік вирішив, що знає, як вести гру у зваблювання, і описує свій досвід на 103 сторінках. Він ділить українок на три типи і визначає один, з яким варто мати справу, аби отримати секс. Більше того, чоловік пояснює вікові особливості зваблювання українок, зокрема те, що після 25 років вони стають невпевненими в собі і готовими вийти заміж за будь-якого чоловіка. Руш помітив і причину цього – постійні промивання мізків родичів дівчини.

Цей тип українок найлегше звабити, але чоловіки мають мати на увазі, що ці жінки шукають не так коханців, як саме чоловіків для одруження.

Руш радить не надто щедро тратити гроші на українок, бо вони до цього не дуже звикли – у місцевих чоловіків нема достатньо грошей для того, аби відвести дівчину у ресторан. Тому доцільнішими будуть прогулянки по місту з походом у звичайну забігайлівку під час першого побачення.

“Якщо витрачати багато грошей, то жінка вирішить, що ви “спонсор” і очікуватиме, що платитимете за секс”, – пояснює Руш.

Водночас українки погано говорять англійською і не п’ють багато, тому треба розраховувати, що затягнути в ліжко їх доведеться без допомоги алкоголю.

Ба більше, чоловік обіцяє покупцям своєї книжки поради щодо того, як вигадати солідну історію, аби українка не подумала, що перед нею звичайнісінький секс-турист, як відповідати на спроби перевірити наміри чоловіка і навіть як діяти, якщо українка намагається витягнути з іноземця гроші у тривалих стосунках.

Щоб зрозуміти, як саме Руш пропонує зваблювати українок, подаємо кілька цитат з книжки.

“Говоріть більшість часу (90%). Вона буде давати короткі відповіді, які не допомагатимуть вам продовжувати розмову. Тиша буде звичною справою. Здаватиметься, що вона переходить в інший світ, але поки вона все ще тут (тобто якщо вона не пішла геть), ви все робите правильно і можете говорити про все, що спаде вам на думку. Трохи тиші з вашого боку теж о’кей, але забагато тиші може її реанімувати і вона піде в руки до іншого хлопця”.

“Рано починайте торкатись до неї і робіть це часто. Пам’ятаєте сцену з “Матриці”, де Трініті повертає Нео до життя, зізнаючись у любові до нього? Українок доведеться повертати до життя, торкаючись до них багато. Почніть торкатися її рук, спини, стегон, а коли ви на танцполі – сідниць. Слова не реанімують її, лише доторки. Я переконаний, що доторки є основним способом, яким чоловіки можуть звабити українку. Просто знайте, що коли ви це робитимете, вона не відповідатиме. Але поки вона з вами, у вас все йде добре”.

“Коли ви вичерпали теми для розмови (а це неодмінно станеться, якщо врахувати, як мало вона відповідатиме), запропонуйте танець. Загалом має бути менше пропонування, а більше наполягання”.

Зазначимо, ще нещодавно такий досить екзотичний різновид відпочинку як секс-туризм поступово стає все більш популярним. За даними туристичних агентств, попит на цю послугу з кожним роком зростає.

Середній вік “еротичних мандрівників” – 25-50 років, серед секс-туристів трапляються як чоловіки, так і жінки, як вільні, так і одружені.

Кожен з них шукає в такому відпочинку щось своє – драйв, романтику чи гостроту відчуттів. За спостереженнями психологів, секс-туризм допомагає людям позбутися комплексів і стресу та більш яскраво проявити свою сексуальність.

До речі, у Києві з’явився рух проти секс-туристів. Учасники руху іменують себе “Дефакто”. Вони провокують іноземців на зв’язок із жінками, вдираються в квартиру, де призначено побачення, в’яжуть невдалого ловеласа, вивозять його на Окружну дорогу і кидають. Все це дивне дійство вони знімають на відео.

Newsru