54 % американських дітей ніколи не читали електронних книг

У новій доповіді Scholastic повідомляється, що більшість дітей в США досі ніколи не використовували пристрої для читання е-книг, а виробники таких більше орієнтуються на уподобання батьків, а не школярів.

Компанія Scholastic, один з найбільших дитячих видавництв у світі, опублікувала доповідь про дитяче читання. Дослідження, проведене в партнерстві з Harrison Group восени 2012 року, ґрунтоване на даних опитування 1048 американських дітей і підлітків у віці від 6 до 17 років та їх батьків. Ініціатори дослідження з’ясовували особисті та сімейні звички в читанні.

46% дітей читали електронні книги, і це значне зростання у порівнянні з 25% в 2010 році. Однак це означає, що 54% ​​дітей все ще не користуються пристроями для читання е-книг. У батьків показники зростання 41% після 14% в 2010 році. Про те, що хотіли б прочитати е-книгу, заявили 57% дівчаток і 46% хлопчиків.

Серед тих дітей, які все ж звертаються до читання електронних книг, найпопулярнішим девайсом для цього продовжує залишатися нетбук або ноутбук – ці пристрої використовують 22% опитаних. 19% замість 7% у 2010 році використовують рідери, 12% замість 3% у 2010 користуються багатофункціональними планшетами.

49% дітей замість 33% в 2010 році заявили, що читання для них стало би більш веселим і привабливим, якщо б у них був кращий доступ до електронних книг. Як з часткою іронії зазначають західні оглядачі, хитрі діти просто говорять своїм довірливим батькам «Мені дійсно потрібен iPad для того, щоб читати більше».

Дуже цікавим виявилися відмінності у вимогах дітей і дорослих до змісту електронних книг і фахівці пропонують врахувати це при подальшій роботі на дитячому ринку електронної літератури.


Pro-books.ru

 

  • KEEYANIN

    Они вообще никаких книг не читали!…