Відомий театральний режисер Роман Віктюк став жертвою аферистів

Напередодні Нового року режисер Роман Віктюк став жертвою шахраїв. 76-річний режисер отримав на свій телефон sms-повідомлення з короткого номера, нібито відправлений йому його банком. “Банк” повідомляв Віктюку, що його кредитна карта заблокована і висилав докладну інструкцію щодо її розблокування, повідомляє LifeNews.

Отримавши вказівки, Віктюк вирушив до банкомату. Однак, як незабаром з’ясувалося, виконуючи інструкцію, режисер переклав на рахунок шахраїв близько 400 тисяч рублів (приблизно 80 тис грн). Усвідомивши, що він став жертвою аферистів, Віктюк написав заяву в поліцію.

Оперативники провели перевірку за фактом пропажі грошей і передали матеріали в слідчий відділ. Порушено кримінальну справу за статтею 159 КК РФ “шахрайство”.

За словами слідчих, йдеться про стандартну схему шахрайства: ув’язнені, що відбувають термін в одній із колоній, скориставшись мобільним телефоном, змусили свою жертву повірити в те, що вона виконує вказівки банку.

Банк компенсував Віктюку втрачені ним кошти після того, як адміністрація отримала дані про порушення кримінальної справи.

Це не перший прикрий випадок у біографії Віктюка. У 2007 році в центрі Москви невідомі побили його, але нічого не пограбували.

Newsru