Французький журнал поховав Депардьє


Французький журнал Les Inrockuptibles, більш відомий, як Les Inrocks, вийшов з чорно-білим портретом Жерара Депардьє та підписом “1948-2013 – це був Депардьє”. Фотографія обкладинки опублікована на сайті видання.

Сама стаття про Депардьє на сайті недоступна. Однак газета Le Figaro цитує частину колонки головного редактора Les Inrocks, Одрі Пульвар (Audrey Pulvar): “Les Inrocks любить Депардьє, актора, генія. Ми любимо Жеже! Ми вирішили сказати йому це, незважаючи на те, що він наш засмутив тими змінами, що з ним відбулися. До того ж, завжди краще згадувати хороше … А носити траур допомагає “. Пульвар оголосила також, що незабаром покине журнал Les Inrocks.

Французький актор Жерар Депардьє отримав російське громадянство за особистим розпорядженням президента Володимира Путіна в січні 2013 року. Раніше Депардьє заявив, що збирається відмовитися від французького громадянства. У ЗМІ пов’язали це з пропозицією президента Франції Франсуа Олланд ввести 75-відсотковий податок для громадян, чий річний дохід перевищує мільйон євро. Коментуючи новину про отримання російського громадянства, Жерар Депардьє заявив, що любить російську культуру, а також президента країни Володимира Путіна. Він також назвав Росію “країною великої демократії”, а пізніше розкритикував російську опозицію.

Журнал Les Inrockuptibles, заснований в 1986 році, є одним з найвпливовіших французьких ЗМІ в галузі мистецтва. Видання виходить щотижня тиражем близько 60 тисяч примірників.

Lenta.ru