Анонсовано вихід нового роману Томаса Пінчона

У 2013 році у США вийде новий роман американського письменника Томаса Пінчона під назвою «Bleeding Edge». Про це повідомляється в блозі ArtsBeat видання The New York Times.

Першим інформацію про публікацію роману розповсюдив журналіст The Washington Post Рон Чарльз, який написав про це у своєму твіттері. Пізніше в п’ятницю, 4 січня, цю новину підтвердили у видавництві Penguin Press, де і вийде книга. З цим видавництвом Пінчон співпрацює вже багато років.

Точна дата виходу роману невідома, однак очікується, що книга з’явиться у продажу восени. Ніяких інших деталей, які стосуються роману, не розкривається.

Останній роман Томаса Пінчона «Вроджений порок» вийшов у 2009 році і здобув схвальні відгуки критиків, проте не був зарахований до кращих творів письменника-постмодерніста, що прославився романами «V.» (1963), «Коли оголошують лот 49» (1966), «Gravity Rainbow» (1973).

 

Томас Пінчон уникає публічності; відомо про існування всього лише декількох його фотографій. Він є лауреатом Фолкнерівської премії, а також Національної книжкової премії. Пінчон, також автор есе і рецензій, вважається вірогідним кандидатом на отримання Нобелівської премії з літератури.

Lenta.ru